Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Хіти сезону стаття

опублікувати: July 22, 2014, 3:35

Манікюр осінь-зима 2014-2015

В нашій статті ми з вами переглядаємо модні тренди манікюру майбутнього сезону.Адже сміливо можна розглядати модні тенденції оскільки модні покази осінь-зима 2014-2015 вже відгриміли.

Отже розглядаючи фото з модних показів можна сміливо заявляти, що наймодніший тренд на манікюр це місячний манікюр в різних його інтерпретаціях, тілесний, матовий або прозорий манікюр — під загальною назвою nude manicure, а також темно бордовий манікюр кольору.

 

Бордовий манікюр

 

Перекочувавши з минулих сезонів цей модний відтінок вина був популярний в якості помади. Мабуть він так сподобався оточуючим що дизайнери вирішили перенести настільки вдалий відтінок і на нігті..

Манікюр кольору металік (Chrome)

 

Колір металік неймовірно популярний вже декілька років підряд і нігті кольору металік не виключення.

Місячний манікюр – тренд сезону

У статті вище не раз вже згадувалося про місячний манікюр — в осінньо-зимовому сезоні він в принципі залишився незмінним

Природний або nude манікюр

Природний манікюр, тілесний або прозорий - можна назвати манікюром в стилі nude. Природна краса нині в моді. Цей манікюр дуже стриманий. 

Омбре манікюр

 

Омбре манікюр настільки популярний в минулих сезонах,відходить на задній план, так багато його вже не побачиш, хоча все ще використовується.