Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Хіти сезону стаття

опублікувати: September 5, 2014, 2:51

Модні кольори осінь-зима 2014-2015 року:

Всі компанії, які диктують моду, на кожний сезон беруть натхнення з кольорів предсавленими компанією Pantone Color Institute. З кольорами Pantone Color Institute працують багато дизайнерів інтер'єру, модельєрі,та значну роль мають і в сфері манікюру теж.

Традиційними кольорамиосінньо-зимового сезону є всі приглушені пастельні тони і класична кольорова гамма. Але оскільки мода - це мистецтво, що поєднують в собі новоторство та оригінальність, трендові відтінки кожного сезону кардинально відрізняються від попереднього. За словами директора Pantone Color Institute, модні кольори осінь-зима 2014-2015 року складаються з нетипових тонів і півтонів. Домінуючим акордом в актуальній колірній гамі виступають відтінки ожини і насичені кольори синього неба, що підкреслюють глибину жіночої краси і безмежність фантазії.

 Модна палітра від Pantone Color Institute гармонійно поєднує в собі як м'які приглушені тони, що надають образу осіннього спокою та зимового чарівності, так і більш насичені кольори, завдання яких полягає в акцентуванні уваги на індивідуальності та самобутності особистості. Мабуть, ще ніколи модні відтінки не відчиняли настільки широкий простір для втілення самих незвичайних і стильних модних фантазій.

 

Отже, які ж кольору будуть в моді восени і взимку 2014-2015 року?

 

Сангрія (Sangria). Сангрія - це традиційний для Південної Іспанії напій. Для того, щоб домогтися найвищого сп'яніння, іспанці розбавляли виноградне вино апельсиновим соком і залишали його нагріватися на сонці. Так само, як і напій, відтінок сангрия п'янить, розбурхує і наповнює теплом, яке так необхідно в осінньо-зимову пору.

Sangria - це яскравий винно-червоний відтінок, злегка розбавлений холодним помаранчевим подтоном. Цей колір займе гідні позиції, як у верхньому одязі, так і в базових речах гардероба. Жакети, сукні, спідниці та сорочки відтінку сангрия наповнять образ волелюбним духом авантюризму і спрагою пригод. Тим же, хто віддає перевагу елегантному класичному образу, дизайнери рекомендують внести нотки екстравагантності за допомогою ненав'язливих аксесуарів цього відтінку

Червона Аврора (Aurora Red) - незвичайний червоний колір, що складається з безлічі відтінків і подтоном, як не можна краще відповідає своїй назві. «Червоної Авророю» прийнято називати саме рідкісне Північне сяйво, окрашающе небо в усі відтінки червоного. Під кінець цього дійства, створеного природою, всі відтінки поєднуються воєдино, створюючи надзвичайно складний і притягальний тон.

Aurora Red - дуже різноплановий відтінок. На м'яких і щільних фактурах він виглядає приглушено і скромно, а на глянцевих поверхнях він стає зухвалим. Як і будь-який червоний колір, відтінок Aurora Red виберуть жінки, охочі виділитися з натовпу, продемонструвавши свою індивідуальність. Цей полум'яний, нетиповий для зимового часу відтінок, відмінно поєднується з м'якими нейтральними тонами Aluminum і Cypress

Бузковий туман (Mauve Mist) - колір бузку асоціюється з весною, але якщо дивитися на цей відтінок через призму молочного туману, неминуче виникає образ осінньої меланхолії і світлого смутку. Експерти Pantone Color Institute обрали цей відтінок провідним кольором осені спеціально для того, щоб модниці могли виразити у своєму образі всю багатогранність жіночої натури і невичерпну безодню краси

Відтінок «бузкового туману» ідеально поєднується як зі своїми спорідненими тонами, так і з контрастуючими відтінками, на тлі яких він стає особливо ніжним і виразним.

Сяюча орхідея (Radiant Orchid) - настільки романтичну назву отримав відтінок, який поєднає в собі ноти глибокого фіолетового тону і відтінки яскравою фуксії. Цей відтінок відноситься до холодних тонів, тому він ідеально підійде жінкам із зимовим і літнім кольоротипу зовнішності. 

якщо ж вам хочеться яскравості і свята, додайте в образ металевого блиску відтінку Aluminum.

Кипарис (Cypress) - глибокий зелений відтінок, що вміщає в собі всі тони, створені природою.

 В колористиці всі зелені кольори, а особливо відтінок кипариса, уособлюють спокій, мир і щастя. Pantone Color Institute додав Cypress в палітру наймодніших відтінків осінньо-зимового сезону 2014-2015 року для того, щоб наповнити образ відсутньою затишком і теплотою.

Відтінок Cypress багатогранний як мода. Він може виступати провідним відтінком образу, поставши на верхньому одязі, светрах або платтях, а може стати додатковою прикрасою, сяючи на аксесуарах або елементах одягу, тим самим наповнюючи модний look розкішшю і природністю.