Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Хіти сезону стаття

опублікувати: November 14, 2014, 11:07

Зимою не тільки червоний!!!!

В салонах краси в періоді перед Новим Роком без суперечно самий пополярний кольір-це червоний,в усіх його різновидах.Трендові кольорі цьогорічного святкового періоду золотистий,сріблястий та поєднання голубого та білого.

Дуже не легко  використовувати ці кольори так,щоб вони не виглядали дешево.Але ніколи не треба забувати те,що кольір має вибирати клієнт.Ми можемо допомагати,порекомендувати актуальні кольори,але остаточне рішення має прийняти клієнт,щоб потім запобігти можливі неприємні ситуації,наприклад,щоб клієнт не повертався через 2 дні з реченням : «Цей кольір,що Ти мені порадила Мені не до вподоби,перефарбуй мені!»

Повернувшись до кольорів,Ми маємо знати,що коли підбираємо кольір для клієнта маємо знати до якого типу Вона входить.Для когось підгодить холодний відтінок синього,для когось фіолетовий,для тих хто полюбляють тільки франзузький сміливо проексперементуйте з блискучим кінчиком нігтя.

Як що до нігтів покритих з блисками? Модно або виглядає занадто дешево. Тепер воно в моді,але чи захоче такий манікюр клієнт,то залежить тільки від її смаку.

У кого є можливість,використовуйте темно червоні,зелені, або бордові кольори.На святкові дні,особливо на Новий Рік сміливо поєднуйте золотистий із сріблястим в пропорціях : дві третини – одна третина.З яркими блискучими нігтями святкрвий настрій гарантований.

 

етикетки: робота, майсер, манікюр, клієнт, салон кпаси, акрил, гел, кольори