Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Новини, події стаття

опублікувати: June 25, 2014, 2:27

10 Ключів до успіху

На сьогоднішній день, «існування» як манікюрщиці біля такої конкуренції дуже тяжко.Для успішнох праці потрібно декілька років.До успіхів існує багато так сказаних «ключів» які не працують один без одної.


1. Будь уважною та доброю!-В цьому мінливому світі будь для клієнта маленьким острівом спокою.Не навязуй свої проблеми, у всіх достатньо своїх.Але проблеми клієнта маєш вислухати, мовчки. 

2. Будь уважний з матеріалами!- не чикай успіхів від всяких даже можливо безіменних продуктів. Тільки провіренні маиеріали покупай.1

3. Будь в курсі нових трендів!-клієнти завжди хочуть наймодніші манікюри,через інтернет всі можуть слідкувати за актуальними трендами.Не розчаруй клієнтів, завжди ходи на курси!

4. Дешевий завжди підозрілий!-За роботу проси чесну ціну!Якщо пряцуєш дуже дешево, то клієни можуть підозривати, що працуєш з неякисними матеріалами.

5. Завжди давай якись плюс!-Не треба думати про великі речі.У літню спеку це може бути склянка води,а зимою чашка кави, чи чаю.За ради того, щоб клієнт почувався зручно.

6. Знай своїх клієнтів!- Не можеш клієнта називати завжди дорогенькою або ще якось, це некульторно!Будь уважна, вивчи імена своїх клієнтів!

7. Чистота понад усе!-Клієнту не зручно сідати за грязний стіл!Не оправдовуй себе!Ліпше приберися!

8. Будь пунктуальною!- ніколи не заставляй клієнта чекати!Ліпше почикай Ти 5хв. Ніж клієнт. Час клієнта завжди дорожчий за твій!

9. Користуйся карточками для клієнтів!-для того щоб час був не тільки у тебе в щоденнику но і у клієнта теж .Недорозуміння так можуть бути майже виключені.

 

10. Сліди за здоровям!-Якщо захворієш , не зможеш працювати! Сліди за собою,будь в формі!

етикетки: робота, майсер, манікюр, клієнт, салон кпаси, дезінфекція, аллергія, форма нігтів, ногти, фото, фото ногти