Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Новини стаття

джерело: www.bestnails.com
опублікувати: June 17, 2014, 2:09

Чи не шкодить здоров'ю нарощування нігтів та гельевий лак?

Давайте розкривати міфи про нарощування нігтів!

 

 

 

Один за іншим зявляються негативні статті,новини, про можливі алергічні реакції,про грибкові інфекції або про повишшеності небезпеки захворювання рака шкіри від УФ лампи, нажаль ці статті здатні лякати кліентів,через деякі неточності.Ми зібрали найважливіші факти про можливі небезпеки нарощування нігтів та манікюр,якими хочемо розігнати міфи, та заспокоїти любителів гарних та доглянутих ніхтів.

 

Так як ці статті здатні сворювати паніку, ми підтверджуємо фактами те,шо похід у салон не є більшим ризиком ніж будь яка інша діяльність у будні дні. Так як метод мислення “анти-солярій” наздогнав і студії нігтів,у яких застосовують УФ лампи, цю темо будемо роздивлятись детальніше першим.

 

Реальні ризики використання УФ лампи

Ультрафіолетове випромінювання (від лат.ultra «за межами»), скорочено УФ-випромінювання або ультрафіолет невидиме оком людиниелектромагнітне випромінювання, що займає спектральну область міжвидимим і рентгенівським випромінюваннями в межахдовжин хвиль 400-780 нм. 
Зазвичай велики та надійні фірми розподіляють Уф лампи категорії “А” у яких довжина хвиль 360-380 нм, у яких довжина хвиль похожа на УФ лампи із солярія (295-400 нм.) . Різниця між ними, що довжина хвиль у солярія рухається у біль широкому спектрі, та більш низькі значення (до <320 нм.)досягають категорію “
B”, яка відповідальня за загар,в той час як вищі довжини хвиль (400 нм.) досягають шкіряну шкуру, яка вже може бути небезпечною.

 

В цілому можемо сказати, що УФ лампи яки використовуються для нарощування нігтів є набагато безпечніші ніж солярій, через меньший спектр випромінювання вони не досягають шкіряну шкуру,більшіть досяхає тільки епідерміса. УФ лампи не проміннюють велику поверхню тіла, і не триває довго.

 

Ще одна велика вигода УФ лампи, що вона не проміннює промінь категорії “C які є найнебезпечнішими.Німецький профессіональний журнал ProfNail предсавляє прикладом , то,що інколи випадково, або не так-уж випадково ігнорують- важливість часу якого наші руки перебувають в УФ лампі. З одного американського дослідження виявлено,що з одним похідом у салон доза проміннь УФ-А такаж,як перебування на сонці не сілі !25! секунд.

 

Інші вченні кажуть, що УФ промінювання за всі сеанси у салоні,за цілий рік,на одну руку такі, як просидіти на терассі якогось кафе, літом,в обід-10 хвилин.

 

Більші, міжнародні виробники( в тому числі лідеруючий на ринку Crystal Nails) для кліентів які мають чутливу, білу шкіру, пропонують захищаючи на 100 % рукавиці, від УФ промінів.

 

 

Світлодіодні лампи повністю безпечні

 

Всупереч з УФ лампами світлодіодні лампи випроміннюють таку довжину хвилі, яка попадає у видиму категорію світла,(>400 нм.) яка вцілому небезпечна.У звязку з цією темою у багатьох статтях цитує Головний Дерматологічний Лікар “Кліники Lippe” , Dr. Helger Stege, який визнає, що використання світлодіодної лампи виключає можливість захворювання на рак шкіри.

  

 

Гелеве нарощування нігтів

 

Негативні але не завжди правдиві інформації стосуються не тільки УФ лампочок но і всіх видів нарощування нігтів,щодо їхньої безпечності стосовно здоров'я людини.До цих інформацій треба ставитися обережно, тому шо вони не завжди є правдивими. Одна із таких не правдивих інформацій, що нігті після нарощування або покривання гелевим лаком не можуть нормаьно дихати, і від цього псуються. На справді це не не так.Нігті складаються з мертвих клітинок, які виробляють кератин і не потребують повітря.Повітря потребує тільки Наіль паросток (matrix unguis) для виготовлення кератину,але це повністю доставляє йому циркуляція корені нігтів.

Так,як нігтьова пластинка захищає кутикулу та її функції дотику, різні види зміцнення нігтів з гелем або гельевим лаком стають товщими та міцнішими, якщо це зроблено досконало,професійно.Цей шар значить, захищає від навколишних шкод, давайте подумаєм тільки про хімікати які застосуваємо по дому, або про модні засоби догляду за красою.

Схильність до алергії

Число людей які страджають від алергії дійсно росте, і на сьогоднішний день майже не існує такої речовини на яку не булаб схильність до алергії.Зокрема найчастиших алергій як на приклад:алергії на пилок чи аллергії залізи, виникли рідкісні види алергій як на приклад алергія на вино, на воду. Щоденний контакт з най різноманітнишими речовинами неминучий, і на жаль на любий з них можливо мати алергію,хоть кому із нас.

Перш за все треба бути дуже уважним, особливо якщо цей продукт використовується вперше,Перед тим як застосувати треба зробити тест на шкірі руки, якщо там виявляється сама менша алергична реакція, то слід змінити продукт. Наприклад гелеві лаки Crystal nails на 80% не містять в собі речовин на яких виявлено будь яку алергічну реакцію.

 

Якщо ми будемо слідкувати цих правил, та звертатися до професіоналів, то ці ризики будуть присутними в нашому житті як випити склянку води чи келех червонохо вина.