Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Новини стаття

опублікувати: June 19, 2014, 11:29

Що вибрати? Акрилові або гелеві нігті?

Більшіть починающих майстрів спочатку навчаються користуватися гелем,але це не означає, що робота із ним швидша або простіша.Факт, що практику треба мати для роботи з обидва матеріалами.Нарощування акрилових нігтів, нічим не важчі ніж гелеві,та й інформація про то, що акрилові ломаються швидше, теж не правдива.

Porcelán műköröm

Підготовчі шляхи одинакові так і для акрилових, як для гелевих нігтів.Однак гелеві нігті висихають під УФ лампою, всупереч акрилових, які висихають на повітрі.Для починающих час роботи з гелем, може бути коротшим, ніж з акрилом.Це виникає тому, що акрил треба вимішувати з двох компонентів, а гель наносити кісточкою на нігті.Але через декілька тижнів практики це не буде виникати, як проблема.

 

 При неправильному нанесенні гелі або акрила теж можуть виникати проблеми,можуть частково появлятися «пузирьки ».Якщо брати гел з боків банки, та навчитись правильну пропорцію суміші рідкого акрилу (мономеру) і полімеру, так званого, акрилової пудри, то ці проблеми можемо забути на завжди.

Оброблення пилкою потребує і те- і те,але у добре нарощених акрилових нігтів це може зайняти набагато менше часу.

«Який міцніший,акриловий чи гелевий?»- задається часто питання.З звязку з розвитком обох продукцій,сміливо визнаємо: Одинакові! Важливо знати, що гелеві нігті такіж гнучкі як і акрилові.

 Тривалісь залежить від якості нарощування,а не від матеріала.Якщо ніготь, нехай вона буде будь-якої форми та довжини, нарощена за правилами, професійно – то вона буде тривало, міцно триматися.Якщо нарощено не правильно, то й не довгий ніготь може ламатися вже за декілька днів.

 Для починающих, акрил може бути привабливим через легкості надавання форми.Якщо присвятити часу для практики, то можемо пережити незабутньо класні веселощі з цьим матеріалом.Не лякайтеся, беріть у руки акрил – творіть чудеса!

етикетки: нігті, акрил, гель, робота, рука, проблема,