Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Новини стаття

опублікувати: September 11, 2014, 4:31

Робоче місце майстра манікюру

Будь-яка професія, навіть сама романтична має свої певні правила, стандарти та обмеження. Особливо це стосується професій, які так чи інакше пов'язані зі здоров'ям людини, її самопочуттям і зовнішнім виглядом

Існує думка, що про все повинен подбати фахівець, який надає певні послуги. Але це не завжди вірно. Чимало залежить від клієнта (пацієнта), хоча б у тому, що стосується гігієни та санітарії. Адже хоч як крути, а 80% нашої безпеки залежить від нас, і тільки 20% від роботи і відносини фахівців, до чиїх послуг ми вдаємося. Тим більше що кожен з професіоналів має спеціально обладнане місце для роботи. Інша справа, що клієнту не заважає знати, як має виглядати ідеальне робоче місце майстра манікюру, з яких модулів вона має складатися, яким арсеналом оснащено тощо.

 

При оснащенні свого робочого місця (незалежно чи йде мова про роботу в салоні або вдома), майстер манікюру повинен приділити особливу увагу обладнанню, яке планується до покупки. І в першу чергу це стосується меблів, інструментів, матеріалів. Не варто купувати все найдорожче, але _ економити не варто. Краще придбати якісну продукцію, яка нехай і виявиться трохи дорожче, ніж ви розраховували, але при цьому прослужить вам набагато довше. Якість устаткування в салоні або у майстра вдома не тільки впливає на вашу репутацію і на візуальне сприйняття клієнтом вас як професіонала, але _ на кінцевий результат, а так само на безпеку і екологічність _ вашу, і клієнта. Перше на що звертають увагу клієнти приходячи в салон, або до фахівця до дому це на облаштування його робочого місця, на меблі _ на чистоту, акуратність і оригінальний дизайн. Крім того не тільки клієнтові буде приємно проходити всі процедури в такому затишному і комфортному місці, але _ майстру буде набагато зручніше працювати якщо його робоче місце буде гарне, зручне, стильне і ергономічне.

 

Жоден майстер манікюру не здатний проявити свої таланти без необхідного інструментарію, витратних матеріалів, спеціального обладнання. Тому варто спочатку потурбуватися про те, щоб робоче місце майстра манікюру _ педикюру було оснащено всім необхідним для якісної _ творчої роботи.

Всі знають, що одна з умов гарного бізнесу це правильне розміщення торгової точки. Тобто ви можете запропонувати унікальний продукт, але при цьому розмістити свій магазин далеко від вашої ЦА. Відповідно продажу у вас будуть йти дуже погано. Те ж саме і з розмірами приміщення. У найвідомішого професіонала, послуги якого користуються попитом, якщо його помістити в маленьку темну комірчину, потік клієнтів вичерпається в лічені дні. Згідно прийнятим стандартами площа, де розміщено робоче місце нейл декоратора, повинна бути не менше ніж 8м. кв. Ідеальне робоче місце декоровано стіновими панелями, які можна швидко і легко очищати _ дезінфікувати. Те ж саме стосується і підлогового покриття в ідеалі це має бути напольная литка і ніяк не килимове покриття, та ще й з великим ворсом.

 

Матеріали, які використовуються при декоруванні робочого місця, повинні бути стійкі до вологи, світла, витримувати великі навантаження в плані «пасажиропотоку» і при цьому мати привабливий зовнішній вигляд. Меблі не просто повинна бути. Не дивлячись на те, що слово стілець _ стіл асоціюється приблизно у всіх людей з одними і тими ж предметами, не варто для оснащення робочого місця нейл майстра використовувати кухонний або журнальний столик, барний стілець або табурет. Існує спеціальна меблі, яка розроблена з урахуванням специфіки фахівця. Причому і стіл і стілець мають бути зручні в однаковій мірі _ для клієнта і для нейл декоратора. І стіл, _ стільці повинні мати опцію регулювання по висоті, щоб при необхідності міняти настройки під кожного клієнта. Стіл в обов'язковому порядку повинен бути оснащений спеціальним валиком (підставкою під руки клієнта), який можна підлаштовувати під кожного відвідувача. Причому валик (підставка) як правило, повинен бути знімним _ виготовленим з матеріалу який можна очищати після кожного сеансу. Не кожен матеріал здатний витримати такі жорсткі умови експлуатації і це потрібно враховувати при покупці меблів. Згідно параметрам ергономічності ідеальний стіл має висоту не більше 70см, а по ширині 60см. З одного боку це забезпечує необхідну для роботи близькість майстра до клієнта, а з іншого не створює дискомфорту ні нейл декораторові, ні відвідувачеві салону. В процесі роботи чи йде мова про нарощування або звичайний манікюр, поза майстра повинна бути максимально зручною і анатомічною. Це можливість уникнути втоми, які в кінцевому підсумку обов'язково позначиться або на якісному виконанні роботи, або на кількісному. Крім того неправильно обладнане робоче місце це апріорі ризик розвитку різних профзахворювань. При покупці меблів потрібно враховувати, що й спеціалісти та клієнти відрізняються за вагою, за ростом, довжині рук і пр. Відповідно чим більше модулів меблевих можна підігнати під кожен параметр, тим зручніше буде і клієнтові і фахівцеві. Гірше поганого самопочуття і дискомфорту клієнта можуть бути тільки аналогічні емоції у майстра. Затерпла шия, ковзаючі руки і пр. Це заважає роботі, заважає якісній роботі.

 

Після ергономічності йде чистота Будь-яке трудове місце має бути максимально чистим і впорядкованим. Правда існують професії, де вітається творчий безлад, але майстер манікюру це явно не з їх числа. Крім стола і стільця місце роботи майстра манікюру повинно включати спеціальну тумбочку для дезінфекції та зберігання простерилізованих інструментів. Для зберігання манікюрного інструментарію необхідно придбати спеціальні герметичні упаковки. Стіл пред кожною процедурою протирається спеціальні серветками просоченими дезінфікуючими засобами. Це значить що матеріал, з якого виготовлена ​​стільниця, повинен бути стійкий до таких щоденним і багаторазовим маніпуляціям. Не дивлячись на те, що для більшості з нас робота профі в області манікюру асоціюється з творчістю і красою, за своєю суттю вона більше наближена до роботи лікаря. Ну а оскільки лікар це людина в масці і халаті, такими ж засобами не завадило б оснастити і нейл фахівцеві. Особливо коли йдеться про нарощування застосування спеціальних окулярів і рукавичок буде дуже до речі.

 

Варто зайвий раз нагадати, що всі інструменти як багаторазові, так і одноразові повинні бути виготовлені з міцних і при цьому екологічно безпечних матеріалів, що не викликають алергію тощо. Вироби з металу повинні бути додатково покриті захисним шаром, який захищає інструмент від постійної стерилізації. Принцип ергономічності Організація та облаштування робочого місця майстра манікюру повинна здійснювати згідно такими принципами: комфорт і зручне розташування меблів призначеної для майстра; комфорт і зручне розміщення меблів призначеної для клієнта; правильне і достатнє освітлення; екологічність та відповідність правилам охорони праці (наявність витяжки, вентиляції та ін.); можливість проведення повного комплексу санітарно-гігієнічних процедур; стильність і продуманість інтер'єру.

 

І, нарешті, атмосфера в салоні повинна бути гармонійна й приваблива, адже для жінок салон краси це своєрідний кабінет психоаналітика, де вони відпочивають і душею і тілом.