Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Новини стаття

джерело: https://www.facebook.com/pages/Crystal-Nails-Ukraine/261120393938639?ref=hl
опублікувати: September 18, 2014, 4:31

Види педикюру. Інструменти для педикюру

Французьке слово педикюр має латинське походження і складається з двох слів, які і передають в точності призначення процедури (пес нога і Curo дбаю). В результаті на сьогодні ми маємо важливу гігієнічну процедуру, яка передбачає догляд за ногами (пальцями і стопах) і включає не тільки полірування й фарбування нігтів, але видалення натоптишів, мозолів пр. дефектів, які з'являються в результаті ходьби

Французьке слово педикюр має латинське походження і складається з двох слів, які і передають в точності призначення процедури (пес нога і Curo дбаю). В результаті на сьогодні ми маємо важливу гігієнічну процедуру, яка передбачає догляд за ногами (пальцями і стопах) і включає не тільки полірування й фарбування нігтів, але видалення натоптишів, мозолів пр. дефектів, які з'являються в результаті ходьби. Адже що не кажи, а навантаження на людські ноги в процесі дня і всього життя колосальна. А якщо врахувати, що 99% панянок цілий день на високих підборах, то навантаження на ноги не те що подвоюється, а й потроюється, що не може не позначитися на стані стоп, шкіри на ногах і формі нігтів.

                                                                 

Звичайно, для того щоб ваші ноги завжди виглядали доглянутими потрібен час, зусилля і фінанси. Можна доглядати за ними самостійно, а можна довірити це майстру. Тим більше що Майстер педикюру не тільки володіє досвідом і навичками, а й спеціальним інструментарієм: професійні ножнички, щипчики і, звичайно ж, правильно підібрана пилочка. Яка в поєднанні з майстерністю фахівця і визначає якість кінцевого результату процедури по догляду за нігтями на ногах.

 

Чи знаєте ви, що саме в Єгипті вперше з'явилася традиція цілувати ноги фараонам і знати, жерцям і вельможам. Враховуючи, що взуття в ті часи була відкрита і складалася з одних ремінців, нігті на ногах і шкіра були у всіх на виду, тому й доводилося утримувати їх в ідеальному порядку. Так що історія походження педикюру можна запросто приписати саме єгипетської цивілізації. Крім того, місцеві ескулапи стверджували, що доглянуті ноги (стопи і пальці) благотворно впливають на загальний стан різних органів і організму в цілому. Напевно, тому та сама Клеопатра втирала масла в шкіру ніг щовечора. І ще єгиптяни подарували нам традицію фарбувати, правда, не нігті, а стопи. Саме за допомогою фарбування стоп можна було донести свій соціальний статус і фінансове становище. У рабів стопи були пофарбовані в бліді кольори, у знаті в яскраві й насичені. В процесі еволюції ця традиція переросла в фарбування нігтів і сьогодні не несе такої «соціального навантаження», а просто демонструєте оточуючим, що ви поважаєте себе, своє тіло і постійно за ним доглядаєте.

 

Процедури по догляду за ногами.

 

Процедура сучасного педикюру це комплексне рішення, яке дозволяє «оформити» нігті, стопи, шкіру на ногах і пр. включає гігієнічні та декоративні аспекти. Наприклад, під гігієнічною частиною процедури розуміють видалення натоптишів і мозолів, видалення ороговілих або пошкоджених ділянок шкіри, зволоження шкіри на ногах, пілінг стоп і п'ят, масажні процедури, антисептичну обробку, депіляцію і, звичайно ж, безпосередньо обробку нігтів (видалення кутикули, додання певної форми,обрізку та ін.).

 

Що стосується декоративної частині процедури то вона включає покриття нігтів лаком, нарощування (при необхідності) прикраса стразами і пр. декоративним елементам. До речі, крім традиційного догляду за ногами деякі салони пропонують більш розширений перелік послуг, який включає парафінотерапію рефлексотерапію, аромотерапию, СПА-педикюр, використання ексфоліантів і різних скрабів і пр.

 

Сучасний педикюр перестав бути просто доглядом за ногами. Сьогодні це комплексна процедура, яка має навіть психотерапевтичний ефект, так як під час її проведення, шляхом використання різних технік і методик, здійснюється вплив на весь організм в цілому. Наприклад, стало модним використання аромомасел, релаксирующей музики, звуків природи або співу птахів в процесі роботи майстра. Поки фахівець упорядковує ваші ніжки, ви відпочиваєте фізично і морально. А згідно зі статистикою догляд за ногами стає все популярнішим, причому не тільки серед жінок, а й серед чоловіків, не тільки в період відпусток і босоніжок, але й цілий рік.

 

Види педикюру

 

В салоні на вибір вам запропонують кілька варіантів догляду за ногами і приведенням в порядок нігтів. До речі, згідно з прийнятими санітарно-гігієнічним нормам, якщо клієнт страждає грибковими захворюваннями, то в проведенні педикюру (навіть сухого) йому буде відмовлено. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, переконайтеся що ваші стопи і нігті на ногах здорові. Отже, найпоширеніші види педикюру (практично як і манікюру)

 

  • класичний (обрізний);
  • європейський (необрізний);
  • апаратний;
  • СПА.

 

Під класичним педикюром розуміють проведення таких процедур як обробка нігтів і стоп за допомогою обрізки. Можна сказати, що це перший вид педикюру, який був придуманий людиною для догляду за ногами. Умовно, класичний педикюр можна розділити на дві частини.

Під час першої половини процесу виконують обробку нігтів, очищення, "чорнове» видалення натоптишів і мозолів, а так же шліфування і полірування.

Під час другої частини процедури ніг обробляються косметично, тобто майстер робить масаж, маски, моделювання нігтьової пластини, покриття нігтів лаком і пр. Тобто друга частина (її складових) залежать від побажання клієнта, майстерності фахівця і інструментального спорядження салону. Адже не всі салони обладнані повним арсеналом різних апаратів і пристроїв для проведення такого комплексного догляду за ногами.

 

Для того щоб провести якісний і повний догляд за ногами фахівець повинен володіти не тільки навичками та досвідом але й мати у своєму розпорядженні відповідний інструментарій. Можна сміливо стверджувати, що одним з основних знарядь майстра є пилка для педикюру. Пилка для педикюру використовується для того щоб надавати нігтям форму, а так само здійснювати їх полірування й шліфування. Враховуючи, що пилка для педикюру повинна виконувати різні функції вона має не тільки різну зернистість, але і може бути виготовлена ​​з різних матеріалів. Що стосується форми, то пилка для педикюру може бути традиційно прямий або мати вигнуту форму. Довжина інструмента не більше 18см, ширина як правило 2см. Для вимірювання ступеня жорсткості інструменту використовують грито. М'яка пилка для педикюру відрізняється великою кількість Гріт, тобто дрібним абразивом. Якщо ви побачите на упаковці позначку 100/120 це значить що одна сторона пилки має абразивность в 100 грит, а друга в 120 Розбиратися в зернистості пилянь потрібно не тільки майстру, але і звичайному споживачеві. Враховуючи, що в косметичці кожної дами напевно є пилочка для нігтів, потрібно розуміти, як її вибирати.

 

Найпопулярнішими на сьогодні є інструменти з кераміки, алмаза, рубіна і сапфіра. Але застосування рубінової, алмазної Чи сапфіровою пилки буде актуальним тільки для твердої міцної нігтьової пластини. Якщо нігті «ніжні» м'які слід віддати перевагу інструменту з наждачки. Тоді як невеликий абразив ідеально підійде для шліфовки нігтьового краю. Лазер і скло для підкорених пилянь Особливою популярністю користуються пилочки зі скла і кришталю. Це напевно самий щадний і безпечний вид інструменту, який запобігає можливість розшарування нігтьової пластини в процесі обробки.

 

 

Лазерна пилка для педикюру справляється з обробкою будь-якого виду і типу нігтів, в тому числі і натуральних і штучних. Лазерна пилка піддається легкому догляду та очищення (її можна і мити, і дезінфікувати) лазерна пилка не стирається АЛЕ! розбивається. Тому упускати такий інструмент не потрібно. Унікальність лазерного інструменту полягає в тому, що їм можна проводити і європейський педикюр (необрізний) (Європейський (необрізний, сухий) манікюр: технологія та фото). Тобто купивши якісний виріб лазерного типу майстер може не використовувати величезний набір інших інструментів. Сьогодні у продажу доступні будь які пилки для педикюру, що дозволяє доглядати за ногам навіть в домашніх умовах. Але якщо ви все-таки хочете, щоб ваші ніжки завжди були ідеальні краще догляд за ними довірити фахівцям.