Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Новини стаття

опублікувати: September 26, 2014, 2:48

Ламкі нігті, причини?

Багато дівчат і жінки стикаються з проблемою сухих, ламких, м'яких, нігтів. Багато хто з перерахованих вище, власниць таких нігтів відразу переходять безпосередньо до вирішення проблеми, не розібравшись для початку в самій причині ламкості нігтів. Можна, звичайно ж, взяти і наростити нігті або ж піти в аптеку і купити «чудо» засіб для зміцнення нігтів, але як не сумно, всі ці методи, на жаль, тимчасові, так як сама по собі причина слабких нігтів не зникне.

Причина №1

 Як відомо наші нігті можуть показати роботу нашого організму. До появи діагностичного обладнання лікарі могли визначити деякі захворювання станом нігтьової пластини. Тому причиною сухості, розшарування, зміни кольору і т.д. може відбуватися не тільки через недостачі кальцію, як дуже часто багато хто вважає, а й можливо причиною може бути недавно пережитий стрес, неправильно складена дієта, гормональне порушення, а також і багато інших «збої» нашого організму. Тому не поспішайте йти в аптеку за пігулками або емалями з кальцієм.

 Причина №2

   Нігті можуть розшаровуватися також через неправильно обраної пилочки і самого процесу опіла. Ні в якому разі не слід купувати металеву пилочку, слід вибирати пилочки з високою абразивністю (жорсткість пилочки), чим вище абразивність, тим м'якше пилочка, або купувати керамічну пилочку. Також слід пам'ятати, що підпилювати нігті слід до манікюру, тобто до розпарювання у воді або нанесення Remover (засіб для розм'якшення кутикули).

 Причина №3

 Побутова хімія, всякі різні чистячі і миючі препарати дуже погано впливають не тільки на стану нігтів, але і шкіри рук в цілому. Слід уникати постійного контакту з побутовою хімією і частіше надягати рукавичці при роботі з цими засобами.

 Причина №4

 Засоби які містят у собі ацетон сильно пересушують нігтьову пластину. Слід вибирати засіб для стирання лаку без ацетону в складі препарату. У наш час неповинно виникнути жодних труднощів через те що в нігтьової індустрії представлено безліч виробників, які пропонують споживачеві безліч препаратів для стирання лаку без ацетону. Їх продають не тільки в специалізірованих магазинах, але і в супермаркетах, слід тільки звертати увагу на примітку на етикетці.

 Причина №5

 Куріння, да, куріння як би банально це не звучало, та про це всі говорять і, звичайно ж, всі це знають. Але куріння це одна з причин крихких нігтів, так як куріння шкодить абсолютно всьому нашому організму, що згодом відбивається на наших нігтях, від чого вони і стають крихкими, сухими і шаруються.

 Знаючи причину проблеми можна знайти самі відповідні шляхи її вирішення. Адже неможливо вилікувати нігті, якщо не знати точну причину і не доглядати за ними.

 Ось кілька простих рекомендацій по догляду за нігтями

 Рекомендовано робити манікюр раз в 14 днів.

Підпилювати нігті керамічної або пісочної пилочкою високою абразивністю.

Масажними рухами втирати поживне масло для кутикули.

Знімати лак тільки рідиною без вмісту ацетону.

Користуватися рукавичками при контакті з побутовою хімією.

Робити різні ванночки для нігтів один рас в тиждень на 8 - 16 хвилин.

Не робити манікюр без розм'якшення кутикули (на суху).

Прибрати жовтизну можна натерши нігті шматочком лимона.

Полірувати нігті можна тільки одного разу на місяць.

 

Руки жінки завжди на виду і привертають уваги, тому необхідно, щоб вони були не просто доглянутими, але найголовніше здоровими. Не варто витрачати час і сили на лікувальні засоби, якщо Ви не знаєте з якої причини, ваші нігті втратили здоровий блиск і почали розшаровуватися, або говорити, що "розумні емалі" вам не допомагають. Бо якщо Ви не знаєте справжньої причини, Ви не зможете викорінити проблему.