Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Політика конфіденційності

Цей документ описує Політику конфіденційності веб-сайту bestnails.com.ua.

Функціями які потребують реєстрацію можуть користуватися лише фізичні особи, які досягли 16 років. Кожен відвідувач може користуватися послугами , де реєстрація не потрібна без обмежень. 

Дані (наприклад реєстрація, завантажені фотографії) обробляються Elite Cosmetiх Ltd. (далі менеджер даних).

Із заповнкнням форми і завантаженням інформації користувач дає дозвіл менеджера=у даних для зберігання і використовувати ці дані.

Користувач несе відповідальність за дотримання своїх авторських прав.
Менеджер даних має право редагувати та видалити невірну інформацію, якщо ця інформація заперечує умови користування. Менеджер даних не несе відповідальності за зміст інформації, завантажених користувачем.

Менеджер даних може  використовувати дані, надані користувачем для популяризації  користувача або і для власних маркетингових цілях. Методологія bestnails.com.ua передбаяає, що дані користувача можуть бути доступними на сайті, це полегшує контак з потенційними клієнтами. Передача даних користувача  через відповідних сайтах або через  Facebook служить тієї ж мети. Шляхом надання цих даних, користувач дає дозвіл на цю широкого висвітлення.

Після реєстрації, натиснувши на посилання "Авторизуватись Facebook" , користувач може дозволити доступ bestnails.com.ua до інтерфейсу користувача на Facebook.(наприклад ігри на Facebook) Це дає можливіть користувачі поділитися фотографіїями (які були завантажені на сайті) на Facebook.

Менеджер даних не видає дані користувача для третьої особи, якщо це не співпрацює в якості субпідрядника менеджера даних. Наприклад: визволителем продукти, придбані для бонусних балів.

Користувач може видаляти, змінювати дані по даній адміністрації інтерфейс і може вимагати їх скасування. Є можливість відмовитися від підписки, натиснувши на кнопку "Відмовитися", у нижній частині бюлетеня. 

Гра Майстрів Манікюру

Організатором є компанія EliteCosmetix Ltd. Кожен зареєстрований користувач може брати участь в іграх, оголошених на поверхні bestnails.com.ua але колеги  Elite CosmetiX та їх близьких родичів не можуть брати участь у грі.Переможецьвибирається з групу  людей, які, надали правильні відповідьі. Переможець буде проінформований по електронній пошті, і його / її ім'я буде відображатися в профілі гри.

 

Використання послуги bestnails.com.ua є добровільним і безкоштовним. У разі розсилки спаму, менеджер даних може заборонити користувачеві подальшого використання системи.

Забороняється:
-Реклама брендів (навіть у прихованій формі)
-Приниження брендів,робіт колег,  робіт завантажених іншими, коментарі, створювати поганий настрій.