Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Про матеріалів стаття

опублікувати: July 23, 2014, 12:45

Робота під час спеки

Під час літної спеки, майже у всіх виникають проблеми з матеріалами через спеку. Гелі швидше починають пекти під УФ лампою, акрили висихають моментально так, що не маємо час нормально сформувати ніготь.Рішення цієї проблеми дуже просте.

Літом, якщо Ви працюєте в приміщенні де нема кодиціонера, треба підготовитися що матеріали стають температури яка у приміщенні, часто навіть досягають 25-28 градусів.  Най оптимальніша температура для матеріалів є 21 градус, таким чином, при вищій температурв вони можуть міняти свої властивості. Це проявляється в тому, що гелі висихають швидше під УФ лампою, тому що полімерізація починається з вищої температури. Акрили починають висихати майже моментально. 

Для оптималізації висихання працювати треба з двома фляшками геля. Одну ставити у холодильник, а з іншим працювати. Коли закінчили роботу поміняйте фляшки. Це рішення працює тільки при безперервній роботі,адже гелі, залишені у холодильнику на декілька годин стають дуже твердими, та з ними майже неможливо працювати. Таким чином, охолодження гелів, завжди адаптуйте до часу роботи.

Коли справа стосується акрилів, то охолоджувати треба саме liquid. Коли його виливаєте,застосуйте фляшку для liquid-а з подвійною стінкою,яка має властивість зберігання температури.В іншому випадку, якщо банка має температуру 28 градусів, то і liquid в ньому нагріється. Замість акрилів master використовуйте акрили slower, які висихають повільніше, щоб лишалося достатньо часу на формування.

 

 Літо ставить нас перед випробуваннями з всіх сторін, але з маленькими трюками хочаб матеріали будуть працювати ідеально;