Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Про матеріалів стаття

опублікувати: July 24, 2014, 3:20

Вибір пілки- коли яку?

При процедурі нарощення нігтів вибір пілки має значну роль. До кожного процессу підгодить інший варіант. На вибір впливає ще стан цієї пілки. З правильно підібраною пілкою зможемо удосконалити нашу роботу, та скоротити час.

Не в останню чергу, неправильно підібраною пілкою зможемо поранити клієнта. Це болісно, та й має загрозу на інфекцію- отже Ми маємо серйозні причини вибирати пілки правильно.

При абсолютно новій пілки в першу чергу треба зглушати шари. За допомогою старої пілки це дуже легко. З цьим зможемо запобігти поранення кутікули клієнта.

 Неумерація пілок (наприклад 100/180) означає кількість частинок на квадратний сентиметр. Пілка нумерації 100 сама груба, вона потребується для формування вільних країв та довжини нігтів, абож для обробки дуги «С». З цією пилкою ніколи не обробляються природні нігті.

 

 

 

 

Пілка нумерації 180 потребується для обробки набагато тонкіших місць.  Коли вона вже не нова з ним можно обробляти природні нігті, полірувати поверхні білля кутікули та вирівнювати нерівності поверхні природних нігтів. Для клієнтів у яких шкіра чутлива, ця пілка підходить, вона небуде пошкоджувати шкіру навколо кутікули на самих нігтів.

 

 

 З бафіком теж можемо викликати кровяні рани, так як при неправільній роботи з ним грубша сторона  зможе завдати шкоди.У баффіка теж треба зглушати края.

 

 

 

 Бумажні пілки регулярно дезінфіціруйте. Якщо бумажна пілка вже вам непотребується то після дезінфекції можете віддати його своєму клієнту на домашнє використання.Треба приділяти більше уваги своїм пілкам, щоб могли зними пряцювати довше та впевненіше.