Best Nails

Сьогодні день.

Все про манікюр. Новини, інформації, мода

Справка

Пошук

Елітні салони виділені червоним кольором. Майстри перераховані  за датою останнього завантаженого зображення.

Фотографії

Фотографії в системі показані у зворотному порядку. (Роботи за останні 30 днів), натиснувши на невеликий зображення, ви побачите інші 12 фотографії у збільшеному вигляді.  Якщо ви хочете, детальніше подивитися картину, то ви можете зайти на профільну сторінку даної картини, натиснувши на назву зображення під маленької картинки. Ви можете прокоментувати фотографії  і оцінити іх, з використанням кнопку Like. 

Катагорії робіт

Фотографії завантажені за відповідними категоріями, так,  якщо хтось зацікавлений тільки в гелевих нігтів  він / вона може переглянути фотографії в цій категорії в зворотному порядку. У категорії, натиснувши на зменшене зображення ще 12 фото можна подивитися у великому розмірі. Натиснувши на назву під картиною Ви можете зайти на профіль картини, де Ви можете оцінювати робіт  та написати коментарів, і, натиснувши на ім'я Майстра Ви перейдете до профілної сторінки майстра.

Профільна сотрінка майстрів

Це включає в себе публічні інформації про Майстер манікюру. Ви можете відправити приватне повідомлення, коментувати робіт, і оцінити роботу майстра. 

Профільна сторінка фотографії

Всі фотографії , які знагодяться на сайті мають свою власну профільну сторінку. Цей профіль включає: дані майстра, назва картини, загальна кількість фотографій в альбомі, категорію в якому картина була завантажена і дату завантаження. Ікон "Share on Facebook"  та на інших сайтах соціальної мережі знагодиться під картики. за допомогою правої і лівої стрілки Ви Можете перейти до наступної і попередньої   картини . 

Топ 20

Ви можете переглянути найпопулярніші фотографії дня, тижня чи місяця. Натиснувши на назву під картиною Ви можете зайти на профіль картини, де Ви можете оцінювати робіт  та написати коментарів, і, натиснувши на ім'я Майстра Ви перейдете до профілної сторінки майстра. 

Step by Step 

Ці StepByStep фотографії завантажуються зареєстрованими користувачами, Ви можете найти їх у системі тут в хронологічному порядку, або за допомогою кнопки Пошуку, у правому верхньому кутку, за порядку їх рейтингів. Тут Ви також маєте можливіть голосувати за найкращі роботи. 

Форум

Ви можете розказувати, Вашу думку про певні професійні теми, і попросити допомогу від інших.Будь ласка, не рекламуйте будь-якиу брендову продуцію. Якщо Ви хочете робити висновок, то ви можете зробити це на профілну сторінку картині, і ваш коментар з'явиться на поверхні цих форумів. 

Like

Like є способом голосування на фотографії. Гості можуть вибирати своїх улюблених фотографій за допомогою Like. Існує 2 типів Like. 1. bestnails.com like,  доступний для зареєстрованих користувачів. 2. Facebook like,  який використовує ідентифікаційну систему  Facebook для ідентифікації гостя.

Гра Майстрів Манікюру

Організатором є компанія Crystal Nails Ukraine LtdКожен зареєстрований користувач може брати участь в іграх, оголошених на поверхні bestnails.com.ua але колеги Crystal Nails Ukraine та їх близьких родичів не можуть брати участь у грі.Переможецьвибирається з групу  людей, які, надали правильні відповідьі. Переможець буде проінформований по електронній пошті, і його / її ім'я буде відображатися в профілі гри.

Система Лояльності

Через діяльності в системі зареєстровані користувачі отримують бали лояльності. Зібрані бали можть бути використаними для торгів та купівлі подарунків, які пропонуються системою.

Способи отримання балів

Заповнення профільну сторінку 5 бал (лише один раз)
Завантаження профільної фотографії 10 бал( дише один раз)

Коментарі у форумі(перші 10 коментарів в місяць): 1балкоментарь

Кометарі фотографій (перші 10 коментарів в місяць): 1балкоментарь

Завантаження фотографій(перші 5завантаженнь у місяць): 3балзавантаження

Запрошення коллеги у систему(бал нараховується коли відбувається регістрація,завантвжується перша фотографія манікюру.Запрошувати можливо через адмін поверхню):5балівзапрошеного

Вхід у систему(1 раз на день):1балвхід

Завантаження Step by Step(Перші 3  Step by step в місяць):5балзавантаження

Оцінка твоїх клієнтів: 1-5 балмісяць

 

Торги

Робити ставки можуть робити тількт зареєстровані  майстри манікюру на данні товапи.Ставити ставкою можуть свої бали,які при проіграшу повертаються.

Покупка подарунків за допомогою набраних балів.

Зареєстровані майстри манікюру можуть обмінювати набрані бали на подарунки.

Адміністрація

Після входу у лівому рядку меню появиться меню адміністрації твоєї сторінки.

Якщо ти зарегістрованв як Клієнт, то тут можеш поміняти свої данні користувача.

Якщо ти зарегістрована як Майстер манікюра,то звідси можеш управляти декільками функціями:

¾     Можеш дізнатися про актуальний стан рахунка

¾     Змінити свої данні

¾     Можиш дозволити передачу данних з Facebook

¾     Зможеш користуватися програмоюСалон Нігтів

¾     Зможеш завантажувати фотографії на bestnail.com.ua і зараз на Facebook.Видаляти фотографії та комментарі.

¾     Звавнтажувати фотографії StebByStep 

¾     Зможеш дозволяти появлення коментарів від своїх клієнтів

¾     Здійснювати покипи при допомоги балів,провіряти закази

¾     Зможеш надсилати запрошення своїмколлегам в нашу систему

Передача данних через Facebook

 

Дає змогу на те,щоб картинки які завантажуєш за мить завантажувалися у галерею Facebook.Для дозволу включення передачи данних,після входу у систему нажміть на кнопку «Адміністрація» та виберіть пункт дозволу передачи данних через Facebook.